Kontakt

Henryk Niestrój

Fotografia jest moją pasją, która zastępuje mi malowanie. To właśnie w konkursach rysowniczych i malarskich zdobywałem pierwsze wyróżnienia. Obecnie staram się malować obiektywem aparatu, stąd jeden z rodzajów moich zdjęć to obrazy fauny i flory w artystycznym ujęciu.

Henryk Niestrój

Część z nich można zobaczyć i zamówić w serwisie Wydrukuj Fotografie, lub bezpośrednio u mnie. Wiele fotografii prezentuję na stronie oraz – najnowsze – w mediach społecznościowych. Praktycznie każdą z nich można zamówić w formie wydruku. Wystarczy napisać do mnie na maila.

Zapraszam do obserwowania mojego profilu na facebooku oraz instagramie

Specjalizuję się także w fotografii pejzażowej i architektonicznej. W tym zakresie współpracuję z Wydziałem Promocji UM Opola. Moje zdjęcia można także oglądać w serii „Obrazy Górnego Śląska”.

Od dłuższego czasu współpracuję ze Stowarzyszeniem „Pojęcie Ruchu”, gdzie zdobyłem doświadczenie w fotografii sportowej. Zdjęcia z treningów oraz zawodów można zobaczyć na stronie FB Stowarzyszenia.

Posiadam także niewielkie studio do fotografii produktowej i prostej fotografii portretowej. Bardziej rozbudowane sesje portretowe, motocykli lub samochodów mogę wykonać w wybranym plenerze, w tym z wykorzystaniem mobilnego oświetlenia błyskowego.

Zdjęcia wykonuję sprzętem marki Pentax (Pentax K-1, Pentax KP) z wykorzystaniem najnowszych obiektywów, ale także starych analogowych, w tym legendarnych (Trioplan, Takumar), z którymi Pentax jako jedyny w pełni współpracuje.

Mam możliwość wykonywania zdjęć w podczerwieni specjalnie do tego celu zmodyfikowanym aparatem, co umożliwia wykonanie niesamowitej i trudnej do uzyskania obecnie produkowanymi aparatami fotografii.

Wsparciem dla powyższego sprzętu jest dron Mavic Mini 3 PRO, znakomicie uzupełniający sesje zdjęciowe z lotu ptaka.

Jeśli spodobały Ci się zdjęcia i chciałbyś wesprzeć moje działania, kliknij na poniższy przycisk i postaw mi kawę. Będzie mi bardzo miło.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli interesuje Cię współpraca lub chciałbyś zamówić sesję fotograficzną (preferuję Opole i okolice), proszę o kontakt na maila lub telefoniczny.

e-mail: henryk.niestroj@gmail.com

telefon: 605 678 314


Zajmuję się też odczytywaniem dawnych dokumentów w języku niemieckim, pisanych tzw. neogotykiem oraz ich tłumaczeniem na język polski. Więcej o tych usługach na stronie Kurrenta. Tłumaczenie i odczytywanie dawnego pisma.

 

Zapraszam także do banku zdjęć, gdzie można bezpośrednio zamówić także wydruki fotografii – Wirestock